Novinky

 

Výlet na Letiště

12.9.2010 jsme se s celou rodinkou vydali na letiště v Mostě, kde si moje babička a strejda chtěli dát hezký dárek k poslednímu krásnému dni a zaplatili si vyhlídkový let nad naším okolím tak jsme se na ně jeli podívat. Letadlo ve kterém měli letět bylo ale pro tři osoby a tak Kuba, aniž by Linda cokoliv věděla řekl, že Linda poletí jako třetí. Když se to dozvěděla nejdřív se zdráhala, to já bych letěla hned, ale pro prasátka tam sedačky nemaj. Je tam hezky udělané posezení, ale mě nejvíce zajímala travička u houpaček pro děti, tak jsem se tam rozběhla. Když pak nastupovali všichni tři do letadla Linda se se mnou pro jistotu rozloučila a šlo se na věc. Já sice věděla, že se vrátí v pořádku ale stejně jsem sledovala start se zaujetím. Ale Kuba ho prováhal, protože si v kantýně kupoval párky, nenažranec. Pak jsme je sledovali než odletěli z dohledu. Když tu nikdo z našich nebyl musela jsem si obstarat jiný kamarády a tak za mnou chodili všichni pejsci si mě očuchat a u všech ostatních lidí jsem taky byla středem pozornosti. Všichni si mě fotili a od někoho jsem se nechala i pohladit. No co na modelku si hraji jen občas :-D. Asi po půl hodině se nám výletníci zdárně vrátili na zem s krásnými zážitky o kterých jsem poslouchala celou cestu domu. Avšak den ještě neskončil :-) . Pokračovali jsme na Meziboří k babičce na zahradu kde jsme grilovali. Já teda nic nedostla, ale nevadí, stejně by mi to asi nechutnalo. Z letiště svoje fotky nemám, ale z té grilovačky najdete ve fotogalerce. Tak se zatím mějte a snad se zase brzo něco zajímavého urodí. KVÍKVÍ

 

 

Náročný den!

 Dneska 13.10.2010 jsem měla náročný den. Vstávali jsme s Kubou brzo a už jsme neusnuli. Kolem 9 hod. jsme dali najíst O´díkovi a na chvíli zalezli do postele. V 10:00 hod. se Kuba oblékl a vyhnal mě z postele. Nasedli jsme do auta a jeli do města pro penízky. Kuba mi neřekl na co jsou, ale to mě netížilo. Potom jsme jeli na Meziboří zkontrolovat babičky domeček, na kterém pracují nějací páni a dávají tam polystyren. Kuba říkal, že je musím zkontrolovat, jestli tam nekradou. Připravila jsem si proto zuby, ale všechno bylo v pořádku, takže jsem si nekousla :-(. Hned potom jsme vyrazili za Lindou a Babičkou Ivuškou do školy v Janově, kde pracují. Když jsme dorazili šli jsme za babičkou do kanceláře. Tam Kuba zjistil, že přijel o hodinu dřív. Je to moula ten můj páníček. Mě to ale nevadilo. Od babičky a od její kolegyně jsem dostala dobrůtky. No jo no babička mě rozmazluje :-). Kuba pak šel na oběd a potom mě vzal ven, kde jsme čekali, než skončí hodina a Linda se naobědvá a přijde za námi. Já se mezitím stihla vyčůrat a vykakat :-).

    Když pak Linda přišla chvilku u nás byla a potom musela zase pracovat, tak jsme jeli přeparkovat a čekali až přijde, protože jela k lékaři a my jsme ji tam vezli. Tak jsme se byli s Kubou projít a já se hezky napásla. Potom nám začala být zima tak jsme zalezli do auta. Když přišla Linda hned jsem ji vesle vítala a vyjeli jsme směr Most k lékaři. Tam jsme se zdrželi jen chvilku. 

    Potom mě čekalo překvapení v podobě návštěvy největšího obchodu pro zvířátka, ktreý jsem kdy viděla.  Kuba mi tam koupil kostičky na zuby, prý mi "táhne z kotle". Sice nevím co to znamená, ale asi to bude vtipné, protože se tomu všichni smáli. Pak mi s Lindou vybrali hračku, která je taky na čištění zoubků, ale s tou si nehraju. Ale největší radost máme všichni tři z nového svetru, který mi koupili. Já protože je červenej a teploučkej, Linda protože mi moc sluší a Kuba z něj má radost, protože byl ve slevě a tudíš jsme zase tak moc neutratili.

    Další cesta byla na statek do vesničky Svinčice, kde má ordinaci pan doktor Tajmr, který se specializuje na hospodářská zvířátka. Před ordinací jsme byli první, ale za chvilku se sem nahrnulo spousta lidí. Když pan doktor přijel pustili jsme jako prvního pejska, který nemohl chodit, protože měl poraněnou nožičku. Potom jsem šla na řadu já. Pan doktor byl sympaťák, ale to jsem ještě nevěděla co mě čeká. Kuba si mě přidržel a já dostala včeličku za ouško. Trošku jsem kvíkla, ale to bylo, protože jsem to nečekala. Druhou včeličku jsem dostala za druhé ouško, ale to jsem byla statečná a nevydala ani hlásku. Pan doktor mě moc chválil, jak jsem statečná. A další radost udělal Kubovi, když řekl cenu. 50Kč očkování proti července a 20Kč odčervení. To je za hubičku :-). A protože jsem celý dnešní den absolvovala tak mi dali doma už pokoj a pořád mě rozmazlovali. Byl to těžký den, který měl svá pro i proti, ale podívala jsem se zase na nová místa a viděla nová zvířátka včetně koníků, takže to stálo za to a pro dnešek už šup do peřin a spinkat až do rána. Už se nemůžu dočkat na další výlet, nebo jiná dobrodružství s Lindou a tim druhym moulou.