Kniha návštěv

Datum: 02.11.2010

Vložil: Filípek

Titulek: Ahoj Bejbinko

Ahoj Bejbinko,
mockrát děkuju za návštěvu našich stránek. Ty máš stránky úplně parádní! A hlavně krásné fotečky :) jsi moc krásná slečna a strašně moc se těším, až se potkáme (třeba na Vánoční besídce :o)
Pa, posíláme pusu na knoflík a zase napiš, jak se ti daří a jak rosteš :P

Odpovědět

—————

Datum: 20.10.2010

Vložil: Oskar

Titulek: Ahoj

Ahojky ségro, jak se máš a jak rosteš? My jsme byli v pondělí u veterináře a zjistil jsem že vážím už skoro dvě kila :-) měl jsem narvaný bříško k prasknutí, protože jsem byl celý den na zahradě a spapal jsem tam asi půl kila jablíček. Pan veterinář si myslel, že mám kýlu :-) Máš krásný nový fotky:-) Pozdravuj páníčky a měj se co nejkrásněji.

Oskar

Odpovědět

—————

Datum: 23.10.2010

Vložil: Babe

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj Bráško! Já se mám skvěle. Já jdu k veterináři v pondělí. Budu mít čip :-D aspoň všude budou vědět čí jsem, i když tady u nás to neni ani potřeba, protože mě tu všichni znají. Já jsem vytáhla, ale pořád si držím linii. Mam přesně tři kila. Všichni říkají, že jsem krásná :-D. Jinak už začíná být ziminka, tak musim chodit ven ve svetříku. Taky si přidej nový fotečky uečitě máš nějaké nové zážitky :-). Tak zatím pa a pozdravuj Kamču a Báru. Papa :o) pusu na zástrčku.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2010

Vložil: Karkulka

Titulek: Pozdrav

Ahoj Bejbinko! Máš úžasný stránky a jsi nádherná holka!Máma říkala, že s námi určitě vyrazíte na nějaký prasečí výlet :o) Moc se těšíme, až tě poznáme osobně! Krásný den a pozdravuj doma!

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2010

Vložil: Babe

Titulek: Re: Pozdrav

Ahoj Karkulko!!! Ty máš taky hezký stránky a jsi hezká. Taky se moc těšim na společný výlet a na to až tě poznam a taky ostatní. Doma si se mnou chrochtá jen Kuba, ale to neni ono. Tak zatim pa. taky pozdravuj taťku s mamkou.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2010

Vložil: Nero z Vrsovic

Titulek: ahoj

babe,teda musim rict,ze ses moc krasna,az je mi lito,ze sem kastrovanej:-(
ja jsem celej cernej ,urostle atleticke postavy,proste fesak :-))podivej se na FB-nero z vrsovic-jinak ber s rezervou vse co o me uslysis,moje cloveci mama me pomlouva!PS.jsem rad,ze te muj kamos- a tvuj braska oskar nasel,ja si taky nasel moji segru minnie,na FB :-))stav se tam za nama!babe,preju ti krasnej zivot s kubou a lindou a moc se na tebe tesim,chrot:-))

Odpovědět

—————

Datum: 09.10.2010

Vložil: Babe

Titulek: Re: ahoj

Ahoj Nero. Moc mě těší. Koukala jsem na tebe a taky nejsi k zahození :-). Ale budu raději když budem kamarádi. Já totiž miluju Kubu :-). Na FB už si tě Kuba přidal a těšíme se až se uvidíme. tak zatim pa :o)

Odpovědět

—————

Datum: 01.10.2010

Vložil: Bára od Oskárka

Titulek: Zdravím Bejbinku a její páníčky

Ahoj Bejbinko a Kubo! Máte krásné stránky, jsou úplně podobné těm našim :-) (mě se to líbí, vypadá to že jsme z jedné rodiny :-)) Tak snad se někdy poštěstí a všechny ségry se nám ozvou :-) Mějte se krásně a dejte vědět jak rostete a zlobíte a tak :-)
Bára

Odpovědět

—————

Datum: 01.10.2010

Vložil: Kuba a Babe

Titulek: Re: Zdravím Bejbinku a její páníčky

Ahoj Báro taky tě zdravíme. taky doufáme, že se jednou všichni sejdem. Já mám teď 2,3 kg, ale velikost nevím. Ještě jsme se neměřili, ale věřím, že velikost budu mít stejnou jako oskárek, který je asi o půl kila hubenější. až se sejdeme určitě se porovnáme.

Odpovědět

—————

Datum: 30.09.2010

Vložil: Oskárek

Titulek: Ahoj ségro

Ahoj sestřičko, jsem moc rád, že už máš taky stránky :-) alespoň budeme pořád v kontaktu :-) Posílám pusu Oskar

Odpovědět

—————